Woods oznámil své nejbližší starty na Torrey Pines a Rivieře

Tiger Woods

Ani ne před týdnem si Tiger Woods povzdechl, že ještě nemá naplánovaný svůj kalendář na sezonu 2018. Nyní oznámil aspoň své dva nejbližší starty. Můžeme se na něj těšit na Farmers Insurance Open a na Genesis Open.

Svůj rok začne Woods jako obvykle v Torrey Pines, kde již osmkrát vyhrál včetně US Open v roce 2008. Tento start vylučuje jeho návrat do Dubaje, neboť jsou oba turnaje letos zapsané v kalendáři na 25. – 28. ledna.

I loni začal Woods v Torrey Pines, kde neprošel cutem. Pak letěl do Dubaje, kde po prvním kole odstoupil s odvoláním na křeče v zádech. Pak podstoupil jejich čtvrtou operaci.

Očekává se, že na Farmers Insurance Open svede boj s Dustinem Johnsonem, Jonem Rahmem, Rickie Fowlerem, Hidekim Matsuyamou, Justinem Rosem a Jasonem Dayem. Bude to tak zároveň jeho první účast na regulérním turnaji PGA Tour s plným startovním polem od jeho návratu.

15. února pak vypukne Genesis Open v Rivieře, ze kterého profituje Tiger Woods Foundation. Zároveň je to turnaj, na kterém její patron nikdy nezvítězil od své první účasti v roce 2006.

"Jsem nadšený z toho, že se tam vrátím. Nehrál jsem turnaj na Rivieře opravdu dlouho. Splní se mi sen hrát na historickém místě pro golf, kde jsem hrával jako junior, amatér a teď i jako hostitel turnaje," uvedl Woods, který od srpna 2015 odehrál pouze čtyři turnaje.

Nyní doufá, že mu konečně začíná nová éra soutěžního golfu bez bolesti, kterou snad již definitivně odstranila loňská operace. Podzimní Hero World Challenge naznačila, že bychom se od Tigera mohli dočkat ještě velkých věcí, pokud mu zdraví bude sloužit.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení