Na Penati dorazila i Vaidišová, držela palce příteli Suchanovi

Nicole Vaidišová a Daniel Suchan

Mezi golfovými fanoušky, kteří v tomto týdnu dorazili na slovenské Penati, byla i dnes už bývalá skvělá česká tenistka Nicole Vaidišová. Cíl její návštěvy D+D REAL Slovakia Challenge byl jediný - držet palce příteli Danielu Suchanovi.

Suchan si těsně před turnajem zvedl sebevědmí, když získal svůj první profesionální titul na turnaji Czech PGA Tour na Tálích. Na Penati se mu ale už tak nedařilo.

Ze hry o cut byl prakticky hned po 1. kole, na které potřeboval 78 ran (+6). V tom druhém si ale o šest ran polepšil, a i když to na víkendová kola stačit nemohlo, musel zahraný par udělat Suchanovi radost.

Je otázkou, jak moc velký vliv na jeho zlepšený výkon měla Nicole Vaidišová. Ta totiž dorazila na Penati až v pátek a svého přítele doprovázela během celého kola po hřišti.

27letá Vaidišová se během své krátké, ale úspěšné kariéry probojovala dvakrát do semifinále Grand Slamu, na okruhu WTA vyhrála šest turnajových titulů a nějaký čas strávila také v TOP 10 světového žebříčku.


V roce 2010 ale předčasně ukončila kariéru, když se v témže roce provdala za českého tenistu Radka Štěpánka. O tři roky později se však rozvedli a Vaidišová byla následně vídána právě se Suchanem.

 

Last night with the gang...Naplavka season is officially here, love this place in the summertime  #prague#weekend#saturday#naplavka#goodcompany#

Fotka zveřejněná uživatelem Nicki Vaidisova (@nicolevaidisova),


Letos v únoru se ale dala opět dohromady se Štěpánkem, jejich druhý pokus však měl jepičí život. Začátkem dubna už opět byli od sebe a Vaidišová tak jak podle fotek na svém Instagramu, tak návštěvy Penati znovu randí s Danem Suchanem.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení