Pocta pro Fowlera, je nejlépe chovající se celebritou

Rickie Fowler

Rickie Fowler není jedním z nejoblíbenějších golfistů světa jen tak pro nic za nic. Svým chováním jak na hřišti tak mimo něj získává na svou stranu většinu golfových příznivců a nejen jich, jak ukázalo hlasování o nejlépe se chovající celebritu mezi mladými Američany.

Konkrétně mezi dětmi, a také jejich lektory, v rámci National League of Junior Cotillions. Ta má za poslání vychovávat děti ke ctnosti, důstojnosti a respektu k ostatním v rámci celoamerických tanečních kurzů.

A právě v jejich anketě Fowler zvítězil, když u něj hlasující ocenili právě již zmíněné "skvělé chování na hřišti i mimo něj".

Na druhém místě skončil americký gymnasta a dvojnásobný olympionik Aly Raisman, na třetím místě se umístil quarterback Deshaun Watson, hrající americký fotbal za Houston Texans.

V TOP 10 skončil z golfistů ještě zkušený veterán Matt Kuchar, z dalších známých jmen pak mimo jiné fotbalista David Beckham, zpěvačka Selena Gomez nebo nastávající prince Harryho Meghan Markle.

"Jak studenti, tak jejich lektoři cítí, že se dlouhodobě chová skvěle jako sportovní ikona a vzor. Věříme, že jeho volba připomene všem sportovcům, že dnešní mládež zaznamenává, když se k ostatním chováte s respektem a ukazujete svůj dobrý charakter," řekl k volbě Fowlera prezident NLJC Charles Winters.

Nejen podle něho se opravdová osobnost neodhaluje, když se daří. "Každý dokáže být laskavý, když vítězí. My ale věříme, že opravdová ukázněnost a charakter se ukáže v období porážek," dodal Winters.

A právě to Fowler často demonstruje, když i po svém dohrání čeká u 18. greenu na své kamarády, kteří si jdou pro vítězství. Mimo hřiště se pak snaží dělat nejrůznější radosti svým fanouškům, naposledy jednomu z nich splnil jeho poslední přání.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení