Stará láska nerezaví. Vonn promluvila o Tigerovi

Lindsey Vonn a Tiger Woods

Není jednoduché být bývalou přítelkyní Tigera Woodse. Obzvláště to platí pro superhvězdnou lyžařku Lindsey Vonn, která musí poslouchat otázky na svého expřítele téměř v každém rozhovoru. I v tom posledním pro Sports Ilustrated.

Americký magazín dělal s lyžařkou rozhovor o nadcházejících Zimních olympijských hrách, ale jako obvykle nevynechal příležitost k položení otázky na Woodse.

Stejně jako několikrát v minulosti i tentokrát byla Vonn ke své bývalé lásce velmi vřelá. Uvedla, že jsou stále přátelé a doufá, že Woods znovu vyhraje turnaj.

"Milovala jsem ho a stále jsme přátelé. Někdy bych si přála, aby mi naslouchal ještě trochu víc, ale je velmi tvrdohlavý a rád si chodí po své vlastní cestě," prozradila Vonn, která s Tigerem randila téměř tři roky, než se slavný pár v roce 2015 rozešel.

"Doufám, že se mu jeho poslední návrat vydaří. Věřím, že se bude opět vyhrávat turnaje," přeje si historicky nejlepší americká reprezentantka v alpském lyžování.

Vonn podle všeho na Woodse stále myslí, byť měl jejich vztah po rozchodu nepříjemnou mediální dohru. To když na veřejnost unikly erotické fotky prominentního páru.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení