OBRAZEM: Sexy herečka zářila na PGA Tour

celá fotogalerie (15) » Kelly Rohrbach a Jordan Spieth

Druhý turnaj roku 2018 na PGA Tour nabídl už před prvním kolem parádní podívanou a to především pro pány. Tradičního Pro-Amu se totiž zúčastnila herečka a modelka Kelly Rohrbach, která si zahrála ve flightu s Jordanem Spiethem. Na hřišti skutečně zářila.

A to nejen svou hrou, když zhruba před rokem přiznala, že má hendikep kolem šesti, ale samozřejmě i svou krásou. Aby také ne, když v loňském filmovém vydání Pobřežní hlídky hrála C.J. Parker, tedy postavu, která se stala legendární díky Pamele Anderson.

Na Kelly je prostě radost pohledět v každé situaci, golfoví fanoušci pak určitě ještě více ocení, když s holí v ruce odpaluje malý bílý míček. A dobře se očividně bavil také nedávno zasnoubený Jordan Spieth, který šel s 27letou Američankou ve flightu.

Společně s nimi vyrazil na hřiště také populární herec a zpěvák Nick Jonas, který zase mohl potěšit oko přítomných žen. Ale jelikož mezi fotografy GettyImages jsou výhradně muži, naleznete v naší fotogalerii z Havaje především spoustu fotek Kelly Rohrbach. Nemáte zač.

Fotky Kelly Rohrbach ze Sony Open zde

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení