Nelly Korda skončila na větrných Bahamách šestá

Nelly Korda

Opět po roce vstoupila Nelly Korda na Bahamách senzačně do sezony LPGA. Nezaskočil ji ani silný vítr, který zkrátil turnaj Pure Silk-Bahamas LPGA Classic na tři kola, a skončila jen místo od vyrovnání svého maxima na zámořském okruhu na děleném šestém místě.

Loni se mladší ze sester Kordových uvedla při své nováčkovské sezoně na Bahamách děleným pátým místem, které je dosud jejím maximem. To následně ještě jednou vyrovnala v říjnu v Malajsii, celkem si v roce 2017 připsala na LPGA pět umístění v TOP 10.

A další zaznamenala v minulém týdnu.

Na Bahamách přitom stihla stejně jako ostatní hráčky odehrát jen tři kola, ve kterých se pokaždé dostala pod par hřiště. V prvním o ránu, ve druhém o dvě a ve finálovém třetím o čtyři rány.

S celkovými sedmi ranami pod parem obsadila dělenou šestou příčku společně s hvězdnou krajankou Lexi Thompson a Angličankou Bronte Law. Titul obhájila další Američanka Brittany Lincicome (-12).

Nelly Korda pouze podtrhla skvělý týden v rodině Kordových, když v sobotu získal titul z tenisového juniorského Australian Open její bratr Sebastian. Povedlo se mu to přesně 20 let poté, co úvodní Grand Slam sezony ovládl jejich otec Petr. 

Konečné pořadí turnaje naleznete zde.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení