Rahm má jasno: Hudba na 16. jamce hráčům pomůže

Jon Rahm

Jon Rahm patří k jedněm z největších fanoušků populární 16. jamky v TPC Scottsdale. Ikonická jamka turnaje Waste Management Phoenix Open, která v tomto týdnu opět zažije prakticky čtyřdenní párty, by navíc podle něho byla ještě lepší, kdyby na ní hlasitě hrála hudba.

Už nyní je na posledním tříparu hřiště v Arizoně pořádný kravál, hlasitá hudba u odpaliště by pak nejspíše ještě přidala pod kotel. Rahm si však myslí, že by paradoxně mohla hráčům pomoci.

"Myslím si, že by to pomohlo nám hráčům vyrovnat se s okolním hlukem," přišel s možná trochu překvapivou myšlenkou aktuálně druhý hráč světa, který už si brousí zuby na golfový trůn Dustina Johnsona.

Je ale jasné, co tím myslí. Kdyby na odpališti hrála nahlas jakákoliv hudba, hráč by byl na hluk připraven a méně by ho vyrušilo, když třeba při nápřahu začne jedna z tribun z ničeho nic skandovat.

"Mám za to, že by to bylo ještě zábavnější pro fanoušky a vlastně i pro nás. ... Minimálně pro mě by to bylo ještě zábavnější. Znám pár hráčů, kteří za touto myšlenkou stojí. Bylo by skvělé mít na odpališti celý týden DJe," dodal Rahm a tentokrát nemyslel Dustina Johnsona, ale skutečně někoho, kdo pouští muziku.

Ten byl zatím na odpališti pouze během středečního Pro-Amu, což byl případ i letošního ročníku. Zda někdy dostane práci i na další čtyři dny, je zatím ve hvězdách.

I kdyby na to ale nedošlo, Rahm má o své nejoblíbenější jamce roku stejně jasno: "Je to ta nejlepší jamka celého roku. Je to pravděpodobně ta nejzábavnější a zároveň nejnepříjemnější jamka ze všech."

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení