VIDEO: Opilý naháč bavil fanoušky, skončil ve vězení

Exhibicionista na Phoenix Open

Na Phoenix Open se prakticky každý rok něco stane a letos jsme nemuseli čekat ani až tak dlouho. Už ve středu během Pro-Amu nejbláznivějšího turnaje PGA Tour řádil exhibicionista, který si na několik minut podmanil 17. jamku. Odměněn byl vězením.

I přesto, že si 24letý Adam Stalmach zvolil za den svého vystoupení středu, měl na hřišti tisíce diváků, ze kterých se velmi rychle stali jeho fanoušci. Alespoň podle povzbuzování, které se neslo přilehlými tribunami.

Jelikož se ještě nejednalo o turnajový den, byla ochranka nečekaným vystoupením pořádně zaskočena, a tak měl Stalmach skoro tři minuty na to, aby na hřišti předvedl, co umí.

Z jeho pohybů bylo patrné, že je značně povzbuzen alkoholem. I s jeho pomocí se snažil vytvářet nejrůznější taneční kreace, tu a tam odpálil imaginárně míček a třeba v bunkeru házel písek do vzduchu.

Nakonec byl ale, jak bylo jasné od začátku, na hřišti dopaden a předán policii, která se rozhodla ho zchladit na pět dní za mřížemi a pokutou 1500 dolarů, v přepočtu tedy zhruba 30 tisíc korun.

"Podporujeme golfové fanoušky v tom, aby si turnaj užili, ale zároveň musí být skušní a hlavně musí pít zodpovědně," řekl k celé spíše úsměvné události policejní seržan Ben Hoster.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení