Šílená minela. Puttoval do eaglu a poslal míček do vody

Ollie Schniederjans

Ollie Schniederjans zahrál na Waste Management Phoenix open výborné první kolo za 68 ran. Dal v něm několik dobrých a pár ještě lepších puttů, které mu pomohly vylepšit skóre. Ale také jeden, který můžeme bez přehánění nazvat nejhorším, co jsme kdy viděli.

I profesionálové jsou lidi a na hřišti dělají chyby jako obyčejní smrtelníci. To co předvedl Američan na 17. greenu hřiště TPC Scottsdale, se ale dá považovat za naprostou raritu i u hráčů, kteří si právě uhráli handicap.

Schniederjans trefil na čtyřparové sedmnáctce parádní drive. Na green se dostal první (!) ranou a před sebou měl putt do eaglu delší než 22 metrů. To je sice pořádná dálka, ale na druhou stranu dobrá šance připravit si pozici na birdie. Minimálně.

Jenže Schniederjans svůj míček na greenu ztratil a připsal si trestnou ránu. Nakonec zachránil aspoň bogey, ale byla z toho kuriozita, na kterou dlouho nezapomene.

Stalo se to jednoduše tak, že Schniederjans absolutně nepřečetl green. Míček projel zlomem jamkoviště a mířil pryč od jamky. Nezastavil se ani na forgreenu a poťouchle sjel do vody.

Přesně takto.

 

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení