Proklaté centimetry! Odmítly esa i albatross z písku

Centimetry od jamky

Golf je hra centimetrů. Často těch mezi golfistovými ušima, ale ještě častěji těch přímo na hřišti. Opět se o tom přesvědčili ti nejlepší hráči na PGA Tour, když některé jejich doslova historické rány v minulých dnech končily těsně vedle. Centimetry od momentální slávy.

Zahrát eso na čtyřparu, to se vidí skutečně jen výjimečně. V historii PGA Tour pak bylo zahráno zatím jediné, když se o něj v roce 2001 postaral Andrew Magee. Kde? Na čtyřparu sedmnácté jamky v TPC Scottsdale. 

V minulém týdnu ho málem na stejném místě následoval Robert Garrigus, který během druhého kola poslal přímo na green svůj přesný drive a praporková tyč následně málem zapříčinila, že míček skončil v jamce. 

 

Ever seen a par-4 ace? ALMOST! 

Příspěvek sdílený PGA TOUR (@pgatour),

Podobně dopadl ve finálovém kole o jamku dříve Matt Kuchar. Ten byl letos nejblíže esu na nejbláznivější jamce golfu, když se po jeho ráně neslo přeplněnými tribunami "Kuuuuuuuch!" I jemu chyběly jen centimetry...

 

"Kuuuuuuuuuuuuch!!!" - Fans at the 16th hole.

Příspěvek sdílený PGA TOUR (@pgatour),

O trochu dál od jamky sice skončil na pětiparové třináctce ve finálovém kole Xander Schauffele, ale i on může mluvit o tom, že byl centimetry od senzačního albatrossu. A to navíc z těžké pozice v písku za stromem! 

 

How about this shot from @xanderschauffele!!!

Příspěvek sdílený PGA TOUR (@pgatour),

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení