Rory McIlroy se u Clarksona utkal s Paris Hilton

McIlroy Clarkson Hilton

Rory McIlroy má v plánu letos odehrát nejvíce turnajů ve svém profesionálním životě, přesto mu zbývá nějaký ten čas i na věci kolem. Přijal tak mimo jiné pozvání do pořadu Grand Tour, kde se v souboji celebrit utkal s Paris Hilton. Kdo vyhrál se dozvíme už v pátek.

Ten den totiž proběhne premiérové vysílání desátého dílu druhé série pořadu, který produkuje Amazon. A pokud vám čistě náhodou jeho název Grand Tour nic neříká, tak vězte, že se jedná o ideového nástupce slavného Top Gearu po změně jeho osazenstva na BBC.

Kromě Jeremyho Clarksona se tak zde už druhým rokem setkáváte také s dalšími dvěma slavnými moderátory Richardem Hammondem a Jamesem Mayem. V nejbližším dílu pak všichni společně vyrazili do Kanady, kde otestovali tři SUV, konkrétně typy Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio, Porsche Macan Turbo Performance Pack a Range Rover Velar.

Golfové fanoušky ale bude nejvíce zajímat, jestli McIlroy porazí v souboji "Celebrity Face Off" dědičku podílu hotelového impéria Hilton. Z jejich závodu s časem ve voze Jaguar F Type vzejde, alespoň v rámci tohoto pořadu, "nejrychlejší golfový nadšenec na světě".

Pokud vás zajímá, jak to celé dopadne, nalaďte si v pátek platformu Amazon Prime Video, který vysílá do více než 200 zemí světa a Česko samozřejmě není výjimkou. Tak snad si Rory neudělal moc velkou ostudu.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení