Naháče z Phoenix Open vyhodili z práce. I tak nelituje

Exhibicionista na Phoenix Open

Mladý výtržník zatčený minulý týden na Waste Management Phoenix Open je venku z vězení. I když ho jeho exhibicionistická eskapáda stála docela hodně, prý toho nelituje. Momentálně je ale kvůli tomu bez práce a bez peněz, a tak na internetu prosí o pomoc.

Zní to jako historka z filmu Zahulíme, uvidíme (v tomto případě spíš Zachlastáme, uvidíme), ale tohle se opravdu stalo. Minulý týden jsme vám ukázali video, kterak opilý naháč bavil fanoušky na 17. jamce TPC Scottsdale. Jeho příběh má pokračování.

Čtyřiadvacetiletý Adam Stalmach dlouhé tři minuty nahý jančil na hřišti během středečního Pro-Amu, než byl zpacifikován ochrankou. Kromě pětidenního vězení si vysloužil i pokutu 1500 dolarů (30 000 korun).

Kromě toho přišel o práci v místní restauraci. Jak ale řekl serveru AZfamily.com, pobavení lidí stálo to za to. I když ve vězení se mu nelíbilo.

"Je to na nic, vězení není zábava. Není to dobrý nápad," řekl mladík, který byl propuštěn v pondělí ráno po turnaji.

Hlavní roli v rozhodnutí vběhnout nahý na hřiště a bavit diváky (což se mu povedlo) hrál alkohol. Než se odhodlal, hecován svými kamarády, vypil prý minimálně osm drinků: "Alkohol mi pomohl, určitě bych to střízlivý neudělal. Moje poslední slova, než jsem vyběhl, byla: Chci dát lidem něco, co by je mohlo pobavit."

Nyní je však Stalmach bez práce.

Svého barmana ve Valley restaurant už z vězení zpátky nechtěli. Proto si založil účet na GoFundMe, pod názvem Waste Management Streaker, kde zatím vybral 200 dolarů z 1500, které si dal jako konečnou částku. "Tento fond půjde na všechny pokuty, které musím zaplatit."

Nehrozí však, že by prý něco podobného zopakoval. "Rozhodně to znovu neudělám. Omlouvám se všem, které urazil," dodal Stalmach kajícně.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení