Bubba Watson si zahraje NBA All-Stars Celebrity Game

Bubba Watson

V posledních letech jsme si zvykli, že jsou to spíše sportovci z jiných odvětví, kteří zkouší své štěstí a umění na golfových turnajích. Jde to ale i opačně. Důkazem je nyní Bubba Watson, který se zúčastní exhibičního utkání celebrit v rámci letošního NBA All-Star Game.

Minulý rok to byl Steph Curry, hvězda NBA, který poměřil své golfové umění s profíky na turnaji Web.com Tour. A i když si nevedl vůbec špatně, zahrál dvakrát za 74 ran, cutem neprošel. V březnu si pak vyzkouší dokonce PGA Tour bývalý hvězdný rozehrávač z NFL Tony Romo.

Nyní dostane šanci golfista, jak je na tom on v rámci jiného sportu.

Watson má k basketbalu blízko.

Sám ho samozřejmě hrál během školních let, když mu byl díky výšce 191 centimetrů přímo předurčený. Nakonec si ale vybral golf. Jeho žena Angie nikoliv a coby profesionální basketbalistka se krátce objevila na WNBA.

Na utkání NBA samozřejmě Bubba pomýšlet nemůže, na souboj celebrit v rámci letošního All-Stars Game v Los Angele si ale troufne. Umožnil mu to i kalendář PGA Tour, která v příštím týdnu právě do LA zavítá.

A tak si Watson po 2. kole Genesis Open odskočí z golfového klubu Riviera do zhruba 25 kilometrů vzdálené haly Staples Center, kde se představí v týmu Clippers. Parťáky mu budou mimo jiné filmová hvězda Jamie Foxx, bývalý šampion NBA Paul Pierce nebo rapper Common.

Na druhé straně palubovky budou stát v barvách Lakers, tedy druhého basketbalového týmu z Los Angeles, třeba bavič Nick Cannon nebo bývalé basketbalové hvězdy Tracy McGrady a Nate Robinson.

Týmy budou mít celkem 12 hráčů.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení