Haas přežil tragickou nehodu, už opustil nemocnici

Bill Haas bouračka

O obrovském štěstí může hovořit americký golfista Bill Haas, který by měl vyváznout bez následků z tragické dopravní nehody, která se stala jen dva dny před turnajem Genesis Open. Takové štěstí neměl 71letý řidič Ferrari, ve kterém jel i Haas. Na místě byl prohlášen za mrtvého.

Vše se událo v úterý v půl sedmé večer v přímořské čtvrti Los Angeles zvané Pacific Palisades v Kalifornii. Zatím z neznámých příčin se zde, nejspíše ve vysoké rychlosti, střetli řidiči ferrari a BMW.

Výsledek je tragický - jeden mrtvý a dva zranění.

Mrtvým je Haasův přítel, který řídil sportovní vůz se vzepnutým koněm ve znak. V něm cestovala ještě 50letá žena, která byla po nehodě také převezena do nemocnice.

BMW řídil herec Luke Wilson, bratr známějšího herce Owena Wilsona, který ale naštěstí vyvázl z nehody bez zranění.

"Bill měl velké štěstí," potvrdil americkému Golf Channelu jeho otec Jay. Podle něho šestinásobný vítěz z PGA Tour stále cítí bolest v pomlácených nohou, ale neměl utrpět žádnou zlomeninu.

Už tak opustil nemocnici a očekává se, že by se neměl nést žádné následky. Zatím se neví, zda se odhlásí z turnaje v Rivieře, který startuje už ve čtvrtek. Haas měl přitom nastoupit už do středečního Pro-Amu.

Záznam pořadu Morning Drive

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení