Haas se po bouračce odhlásil z Riviery, je otřesen

Bill Haas

Dalo se to čekat. Organizátoři Genesis Open ve středu potvrdili, že se Bill Haas odhlásil z turnaje v Riviera CC. Důvodem je tragická dopravní nehoda, které byl v úterý večer v Kalifornii přímým účastníkem. Zemřel během ní jeho blízký přítel řídící ferrari, ve kterém jel i Haas.

Haas může mluvit o štěstí v neštěstí. Z hrozivé autonehody vyvázl bez vážnějšího zranění. Mohl tak prakticky okamžitě opustit nemocnici, nezamířil však do Riviera CC, ale domů do Greenville v Jižní Karolíně.

"Přestože se mu povedlo vyváznout bez vážnějších zranění a už byl propuštěn z nemocnice, je pochopitelně otřesen. Předně ale jeho kondolence míří v tomto tragickém a těžkém období k rodině jeho hostitele," stojí v prohlášení, které sepsali společně lidé z PGA Tour a Haasova zastupující organizace Players Group Management.

Během autonehody totiž na místě zemřel 71letý Mark Gibello, který řídil ferrari, ve kterém jel Haas jako spolujezdec.

Gibello navíc hostil Haase během celého turnajového týdne a byl velmi blízkým přítelem jeho kouče švihu Billyho Harmona.

"Bill měl velké štěstí," řekl už ve středu ráno pro pořad Morning Drive na Golf Channelu Billův otec Jay. O štěstí může mluvit také 50letá žena, která jela také ve ferrari a která z nehody vyvázla pouze se zraněními.

Dokonce bez nich opustil své BMW herec Luke Willson, který byl také účastníkem nehody více vozů, když jeho SUV bylo lehce nabouráno.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení