Mstětice lákají negolfisty. Nabídnou cvičení i cyklovýlety

Mstětice

Golfový resort v Mstěticích rozšíří nabídku sportovního vyžití. Snaží se tím do svého areálu nalákat i negolfisty, kterým chce golf zprostředkovat a nabídnout přes mimogolfové aktivity.

Od roku 2018 a v následujících letech tak lidé vyhledávající aktivní trávení volného času nebudou jezdit do Mstětic jen za golfem.

Mstětické hřiště nabídne návštěvníkům možnost kondičního a rehabilitačního cvičení, skupinové běžecké tréninky nebo organizované cyklovýlety a management resortu věří, že se stane centrem outdoorových aktivit v mikroregionu okolních obcí a východní části Prahy.

"Naším cílem je rozšíření nabídky sportovních služeb pro širokou sportovní základnu, prostřednictvím které pak můžeme našim návštěvníkům představit i golfové aktivity, se kterými se neměli možnost setkat," uvedl Jaroslav Kuracina, ředitel mstětického golfového resortu.

Pro členy klubu je připraven nový kalendář akcí, které se budou konat nejen na mstětickém golfovém hřišti, ale i na hřištích partnerských klubu doma i v zahraničí. 

Významnou změnou projde hojně navštěvovaná a oblíbená turnajová série Mstětická minimyš, určená pro nejmenší hráče, která se rozšíří díky spolupráci s hřištěm Black Bridge na Černém mostě a bude se hrát v průběhu roku na obou uvedených hřištích.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení