VIDEO: John Daly dal mezi veterány parádní hole-in-one

GettyImages-679328940.jpg

John Daly pořád umí. Naposledy to dokázal v neděli na Chubb Classic v rámci PGA Tour Champions, kde se mu podařilo trefit během finálového kola parádní hole-in-one. I díky němu se nakonec probojoval do TOP 10, když skončil na děleném osmém místě.

Daly si ve svých 51 letech užívá pozici mladíka na zámořské veteránské sérii. Občas si ještě odskočí na PGA Tour, když naposledy neprošel cutem na CareerBuilder Challenge, nebo třeba do Evropy, když byl hvězdou posledních dvou ročníků D+D REAL Czech Masters.

Na PGA Tour Champions má ale momentálně největší šance na skvělá umístění. Byl to i případ floridského Chubb Classic, kde po kolech za 68, 68 a 67 ran skončil dělený osmý. Se skóre -13 skončil šest ran za vítězným Joem Durantem. V závěru to byla ale pořádná divočina.

Zatímco úvodní devítku finálové rundy zvládl Daly bez chyby se třemi berdíky, na druhé si připsal jen tři pary. K nim přidal jedno birdie, tři bogey a hned dva eagly, přičemž ten druhý byl zároveň esem na tříparové šestnáctce. A byla to skutečně povedená rána, přesvědčte se sami.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení