Na návštěvě v golfovém studiu šampiona Luitena

Joost Luiten

Zajímá vás, kde a jak dennodenně trénují šampioni European Tour? Jedním z nich je Nizozemec Joost Luiten, který o víkendu získal v Ománu svůj šestý titul na evropské sérii v kariéře.

"Co se mi líbí na tomto místě je, že je trochu vyvýšené, takže přesně vidíte, kam míčky dopadají," popisuje Luiten jednu z mnoha výhod jeho tréninkového útočiště v Rotterdamu, kde trénuje od šesti let.

Je jasné, že v posledních letech si už jako úspěšný profesionál svou "buňku" pořádně vylepšil. A to jak uvnitř, tak venku. V dráze jeho ran jsou tak přesně vyznačené vzdálenosti a v zorném poli několik terčů.

"Pro mě je to nejlepší driving na světě. Začal jsem zde trénovat od šesti let a stále miluji se sem každý den vracet. Můžete zde hrát celý den," pochvaluje si Luiten, který první titul získal v roce 2011.

Od té doby slavil ještě pětkrát a zúčastnil se mnoha velkých turnajů. Své studio tak mohl vybavit spoustou relikvií: "Podívám se na ně a zadoufám, že ještě někdy vyhraji. Tato hra mi dala spoustu krásných vzpomínek."

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení