Normana Woods nezajímá. Pozornost si zaslouží mladší

Greg Norman a Tiger Woods

Legendární Žralok Greg Norman prohlásil, že ho absolutně nebere mánie, která se rozpoutala kolem Tigera Woodse po jeho návratu k soutěžnímu golfu. Humbuk už je na něj příliš velký a Normanovi je prý jedno, jestli bude Tiger úspěšný či nikoliv.

Podle Normana už neplatí, že Woods je jedinou opravdovou hvězdou, kterou současný golf má. Myslí si, že by se i vzhledem k budoucnosti mělo vzhlížet k mladým supertalentům, kterých je prý dostatek.

"Možná to bude znít trochu divně, ale musím říct, že mě opravdu ale naprosto upřímně nezajímá, jak to má Tiger s golfem," prohlásil Norman pro podcast Golf WRX´s 19th hole.

"Golf ho pravděpodobně do určité míry potřebuje, ale nepotřebuje ho zase tolik, jestli víte, co tím myslím, protože je tady tolik dalších neuvěřitelně talentovaných hráčů," řekl Norman.

"Je jich tu pravděpodobně několik, možná více, kteří jsou ještě talentovanější a v současnosti lepší než Tiger, kteří mohou nosit ostruhy světové jedničky. Jsem tak trochu zmatený a zklamaný z toho, proč se dostávají do pozadí kvůli pozornosti, které se dostává jemu," diví se Norman aktuální Tigermánii.

Dvojnásobný šampion The Open dodal: "Doufám, že se mu bude dařit, ale pokud se mu nebude dařit, nebude mě to trápit. Pokud se mu dařit bude, také mě to nebude trápit."

Woods minulý týden neprošel cutem na Genesis Open. Momentálně se na Floridě chystá na další turnaj na Honda Classic na PGA National.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení