Geniální trefa z bunkeru v obávané pasti

Alex Noren

Medvědí past patří k nejobávanější sérii jamek na PGA Tour. Její záludnosti čelí hráči právě teď na Honda Classic, ale Švéd Alex Noren tu předvedl, že Bear Trap není jen místo zmaru, ale také příležitostí pro geniální momenty.

Tady se opravdu berdíky nehrají často. Za úspěch se na jamkách č. 15, 16 a 17 hřiště Champion resortu PGA National v Palm Beach Gardens považují pary. Birdie jsou ojedinělá, bogey mnohem, mnohem častější.

Jednoho z mála berdíku v Medvědí pasti zapsal Alex Noren v sobotu ve třetím kole. Na patnáctce se hraje přes vodu a Švéd se dostal první ranou až do bunkeru na greenem, což je tady docela běžné, protože hráči raději volí delší ránu, než aby riskovali míček ve vodě.

Dostat se tu druhou ranou k možnosti zachránit par není také nic snadného, vzhledem k obvykle záludnému navrtání jamky. Noren to ale vyřešil nejlepším možným způsobem.

Z bunkeru takhle zavěsil.

Noren tím ale bohužel pro něj jen korigoval předchozí nešťastný průběh druhého kola, kterým se připravil o páteční vedení. Předtím totiž zahrál pěr bogey, jednoho dabláče a k tomu jediné birdie. Po skvělém prvním kole za 66 ran ale stejně jako Tiger Woods ztrácel na čelo jen čtyři rány.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení