VIDEO: McIlroy se plazil křovím. Málem spadl i do vody

Rory McIlroy

Rory McIlroy se po svém návratu na PGA Tour zatím nepotkal s nejlepší formou. I když tvrdí, že mu chybí jen málo, výsledky tomu zatím neodpovídají. Na Honda Classic sice prošel cutem, ale skončil až na děleném 59. místě. I kvůli ráně, která ho dostala na kolena.

Stalo se tak během třetího kola a šlo o druhou ránu na šesté jamce hřiště Champion resortu PGA National, která skončila daleko za greenem hluboko v křoví. McIlroy ale odmítl dropovat a rozhodl se míček hrát.

Musel ale se ale po čtyřech proplížit houštinou, a pak bizarním způsobem v kleče vyhrát míček ven. Podívejte se, jak to dopadlo.

 

 

Příspěvek sdílený PGA TOUR (@pgatour),

McIlroy sice vyhrál míček ven, čímž si dal velkou šanci alespoň na bogey, ale následující mnohem jednodušší rána bohužel neskončila na greenu.

Na něj se dostal až pátou ranou a až šestá skončila v jamce. Byl z toho dabláč, čímž se jeho dobrodružství v houštině ukázalo jako zbytečné.

Na jiné jamce třetího kola zase skončil jeho míček viset nad hranou greenu těsně nad vodou. Rory tentokrát předvedl schopnosti provazolezce. Špičkami bot balancoval na kamenech nad vodou. Míček odehrál, i když u toho zavrávoral a málem se vykoupal.

 

Close call, @rorymcilroy.

Příspěvek sdílený PGA TOUR (@pgatour),

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení