5 let si nepořídí driver. Snoubenka si to dala do smlouvy

Jeff Heuerman a Hannah May

Hráč NFL z týmu Denver Broncos Jeff Heuerman je závislý na golfu a podle všeho si koupil nový a pořádně drahý driver. Ten mu bude sloužit hodně dlouho, protože dalších pět let si nesmí pořídit další. Je to součást smlouvy se snoubenkou, která došla k závěru, že už to její milý s golfem přehání.

Pětadvacetiletý Heuerman podepsal se svou snoubenkou Hannah May kontrakt, v něm se zavázal, že následujících pět let si nový driver neopatří. A také že ní bude trávit více času. Hannah si také nechala pro jistotu dát do smlouvy poznámku, že ji snoubecnec miluje víc než golf.

"Přestože mě nový driver stál tolik, co nájem a večeře na měsíc, budu trávit se svou snoubenkou více času, protože ji miluju víc, než kdy budu milovat golf," stojí ve smlouvě.

"Konečně se budu snažit vyrovnat s faktem, že nákup nových golfových holí, driverů, shaftů mě nedělají a neudělají lepším golfistou," píše se v kontraktu, který Heuerman podepsal.

Není se však čemu divit, že dal, i když nejspíš trochu z donucení, přednost své snoubence. Ostatně podívejte se na ni a posuďte sami, že na jeho místě byste radši hráli bez nového driveru i celý život, pokud by si to přála.

 

TB to when it wasn't 10 degrees

Příspěvek sdílený Hannah May (@hannah___catherine),

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení