Dobrák Rahm, kolik peněz pošle Červenému kříži?

Jon Rahm

Jon Rahm má dobré srdce. Dokázal to už během posledního play-off FedEx Cupu a rozdávat peníze potřebným bude i v tomto týdnu na WGC-Mexico Championship. Nezbývá, než mu fandit, aby zahrál spoustu berdíků a přidal také několik eaglů.

Rahm jen den před startem letošního prvního turnaje ze série World Golf Championship vzkázal, že přispěje na pomoc po nedávném ničivém zemětřesení v Mexiku za každé birdie na turnaji 1000 dolarů a za každý eagle dokonce 3000. Peníze pošle mexickému Červenému kříži.

"Kvůli poslednímu zemětřesení v Mexiku a několika dalším v posledních měsících jsem se stejně jako během FedEx Cupu rozhodl darovat nějaké peníze mexickému Červenému kříži pro všechny lidi, kteří je potřebují," vzkázal Rahm v krátkém videu na svém instagramovém profilu.

Během posledního play-off FedEx Cupu Rahm přispíval potřebným po běsnění hurikánu Harvey tisícovkou za každé birdie a dvěma tisíci za eagle. V tomto ohledu svou taxu nepatrně navýšil.

V loňském roce skončil Rahm na turnaji Mexico Championship se skóre -12 dělený třetí, dvě rány za vítězným Dustinem Johnsonem.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení