Woods oznámil před Masters dva starty. Kde se ukáže?

celá fotogalerie (15) » Tiger Woods

Ještě minimálně dvakrát se objeví Tiger Woods na turnajích PGA Tour před prvním letošním majorem v Augustě. Před Masters potvrdil své starty na Valspar Championship a Arnold Palmer Invitational.

Woods tak odehraje čtyři turnaje PGA Tour v pěti týdnech, když startoval předminulý týden na Honda Classic a před tím na Genesis Open. Valspar Championship se hraje tento týden v Palm Harbour na Floridě a turnaj Arnolda Palmera v Orlandu následuje hned poté.

Oznámení Valspar Championship je unikátní v tom, že se bude jednat o Tigerův debut na turnaji. Účast na Arnold Palmer Invitational je očekávaná, neboť Woods vyhrál na hřišti v Bay Hill osmkrát ze sedmnácti startů. Objeví se tu ale poprvé od roku 2013.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (15)

Ohlášení těchto startu jsou dobrým znamením, že Woodsův návrat po čtvrté operaci zad zatím probíhá bez zdravotních komplikací a bez bolesti. Na Honda Classic z toho bylo již dělené 12. místo, nejlepší umístění od děleného 10. místa na Wyndham Championship 2015.

"Po týdnu kvalitního odpočinku potvrzuji účast na Valspar Championship a Arnold Palmer Invitational v příštích dvou týdnech," napsal Woods na svůj Twitter a připojil k již dříve ohlášeným hvězdám, jako jsou Rory McIlroy, Jordan Spieth nebo Sergio Garcia.

Co se týče dalších možných startů před Masters, tak je kvůli pořadí v žebříčku vyloučena účast Woodse na WGC- Dell Match Play. V úvahu připadá pouze start na Houston Open týden před Augustou, kde Tiger také ještě nikdy nehrál.

Fotky Tigera Woodse z Genesis Open zde

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení