VIDEO: Nemá ruce, přesto trefil hole-in-one! Chce inspirovat

Brandon Canesi

Všichni máme na golfu nějaký ten hendikep. Jsou ale hráči, kteří mají hned dva. Stejně jako my číselný, a pak mnohem těžší, zdravotní. Přesto jim nebrání v tom, hrát parádní golf. Brandon Canesi je jedním z nich. Nemá totiž ruce. Přesto v minulém týdnu trefil hole-in-one.

Canesi se už bez rukou narodil. Jeho paže končí u zápěstí, to mu ale nebrání žít život na plný plyn. Hraje baseball, basketbal, hokej, ale ze všeho nejradši má golf, který má v jeho rodině tradici.

Strýček Tom mu speciálně upravuje hole, které musí mít mnohem delší shaft, ale díky kterým hraje golf s neskutečnou lehkostí. Už dokonce několikrát na hřišti porazil svého otce a bratra.

A naposledy se mu podařil další husarský kousek - eso. Navíc na těžké 150 yardů dlouhé ostrovní jamce.

Díky skvělé ráně se mu navíc podařilo zpropagovat svůj projekt "Hole High", díky kterému chce být inspirací nejen pro lidi, kteří to mají v životě kvůli nejrůznějším hendikepům těžší. Daří se mu to skvěle.

 

Hole in one!!!!! 150 yards 7 iron. Only thing better than Hole High is in the bottom of the cup! Goes to show you can do anything you set your mind on! If you repost, please tag this account! #holeinone #golf #golfaddict #adaptiveathlete #adaptivesports #adaptivegolf #adaptivegolfer #holehigh #inspire #nikegolf #golflife #gaaforlife #golfacademyofamerica @lucky_fin_project @nikegolf @callawaygolf @titleist @taylormadegolf @golf-digest @bubbawatson @rorymcilroy @jordanspieth @totalgolfmove @foreplaypod @golfacademyamer @golfchannel @golf_gods @abcnews @news12nj @thetodayshow @ellen @tigerwoods @rickiefowler @justinthomas34 #inspiredgolf @inspiredgolf @gcmorningdrive #brobible @golf.obsession @pgatour @pga @dirtyheads @duddyb #sctop10 @brobible @fallontonight @colbertlateshow @latenightseth @jimmykimmel #golfvideo #golfstyle #adapting #golfchannel #sctop10 (PLEASE EXCUSE THE PROFANITY)

Příspěvek sdílený . Hole High  (@hole__high),

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení