VIDEO: Woods dal chip-in do birdie, fanoušci šíleli

Tiger Woods

Můžeme si stokrát namlouvat, že se golf už obejde bez Tigera Woodse, ale prostě to ještě není pravda. Jak třeba ukazuje tento týden, kdy 42letý Američan bojuje na Floridě o svůj 80. titul na PGA Tour. Sledovanost turnaje je maximální a je jasné, kdo se o to stará.

"Řev je zpátky," zhodnotil to jasně a stručně po třetím kole Brandt Snedeker, který šel s Woodsem v sobotu v jednom flightu. V neděli si to oba přitom v Innisbrooku zopakují, když coby hráči na děleném druhém místě vytvoří předposlední flight.

Asi největší ovace si v sobotu vysloužil Tiger na devítce, kde sice druhou ranou netrefil green, ale následně poslal z hustého roughu svůj chip přímo do jamky. Třetí birdie dne v jeho podání bylo na světě a diváci kolem jamky naprosto šíleli. Woods se totiž dostal i do vedení.

 

Vintage. Tiger.

Příspěvek sdílený PGA TOUR (@pgatour),

 

Crowd's eye view. Turn it up!

Příspěvek sdílený PGA TOUR (@pgatour),

Diváci si prostě konečně úspěšný návrat Tigera Woodse k soutěžnímu golfu užívají, což dokládá i fotka mladičké Morgan Lynn, která se na sociální síti pochlubila nečekaným úlovkem z hřiště Copperhead - divotem svého golfového idolu.

"Ano, tohle je Tigerův divot. Ano, zahrál chip do birdie. Ano, momentálně dělí vedení. Vše je se světem v pořádku," napsal Morgan.

A má pravdu.

Tiger (effect) is back!

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení