Hořehledská výzva! Vyhrát můžete jídlo či celodenní fee

Hořehledy

Originální celoroční soutěž pro každého golfistu si pro letošní rok připravili v Hořehledech. Řada nelehkých úkolů bude stát v cestě členům i nečlenům, po jejich splnění bude na úspěšné hráče čekat buď voucher do restaurace Pod Kokšínem nebo jedno celodenní fee.

Ke golfu neustálé soutěžení prostě patří. Ať už jde o nějakou tu stovečku, nebo třeba jenom kafe, snad všichni hráči jednou za čas podstoupí nějakou tu výzvu, která není spojená primárně s golfovým výsledkem.

I proto se v Hořehledech rozhodli, že hráčům umožní zúčastnit se výzvy o celkem deseti úkolech, jejichž plnění vám může zabrat klidně celou sezonu. Jedinou podmínkou je, že si na zdejší devítku přijede zahrát v roce 2018 minimálně desetkrát.

Při každé hře lze totiž splnit pouze jeden úkol. Celá výzva bude probíhat od 15. 3. do 31. 10. a zaznamenávat se bude na speciální skórkartu, která bude k dostání zdarma na recepci. A o jaké úkoly tedy jde?

Hořehledská výzva 2018

  1. Zahraj bez autu.
  2. Zahraj alespoň 2 jamky v paru.
  3. Zahraj bez trojputtu.
  4. Neztrať žádný míč.
  5. Zahraj bez vody.
  6. Zahraj bez písku.
  7. Potvrď svůj HCP.
  8. Zahraj bez vozíku/cartu.
  9. Zaregistruj se na www.19.jamka.cz.
  10. Mistrovská výzva - bez vody, autu a písku. 

Po každé hře je možné "odfajfkovat" si razítkem na recepci jeden úkol. Ve chvíli, kdy hráč posbírá deset razítek, může zvolit buď voucher (250 Kč) v místní restauraci Pod Kokšínem, nebo sáhnout po celodenním fee.

Dodržování jednotlivých pravidel nebude nikdo kontrolovat, protože golf se přeci hraje pro zábavu a každý hráč je sám sobě rozhodčím. Celá výzva vznikla ve spolupráci s portálem 19jamka.cz.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení