Dítě na cestě. Garcia mluvil s novináři z porodnice

Sergio Garcia

Letošní Masters bude pro obhájce vítězství Sergia Garciu úplně jiné než to předchozí. Úterý nabídlo další připomínku toho, co vše se mu v životě během jednoho roku změnilo.

Garcia se účastnil výroční Masters Champion´s Teleconference, tedy rozhovoru posledního vítěze se zástupci médií. Absolvoval ho ale na rozdíl od svých předchůdců z porodnice v Austinu v Texasu.

Jeho žena Angela tam zrovna rodila jejich první dítě, holčičku.

"Je to svým způsobem neskutečné. Jsem vzrušený a nervózní za Angelu a dítě, abychom si byli jistí, že všechno jde tak, jak má," povídal Garcia.

Španěl také krátce hovor přerušil, aby si s ženou promluvil. Hodinu a půl před telekonferencí v devět ráno jí totiž praskla plodová voda.

Dítě mělo termín od neděle.

Není jasné, zdali Garcia stihne před obhajobou na Masters odehrát WGC jamkovku, která se shodou okolností hraje také v Austinu, nebo pojede do Augusty rovnou po čtvrtém místě z Valspar Championship.

Každopádně se mu na Masters uzavře turbulentní rok, který začal jeho prvním vítězstvím na majoru, pokračoval svatbou a nyní narozením prvního potomka.

"Bylo neuvěřitelné, co všechno se děje. Vždycky jsem si říkal, že mám štěstí na úžasnou kariéru a život, ale teď je všechno ještě lepší," dodal spokojeně Garcia, jehož forma jde před obhajobou na Masters nahoru.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení