Woodsova exmanželka prodává dům. Stojí miliardu

Elin Nordegren

Na floridském realitním trhu se objevila zajímavá nemovitost. V blízkostí Semilone Golf Clubu, na břehu Atlantického oceánu stojí obří rezidence s 11 ložnicemi a 15 koupelnami. Na tom by ještě nebylo nic tak zvláštního, kdyby nepatřila bývalé manželce Tigera Woodse.

Zatímco Tiger prožívá veleúspěšný návrat k soutěžnímu golfu po čtvrté operaci zad, jeho bývalá chuť Elin Nordegren se podle svého mluvčího rozhodla trochu šetřit. A prodává tak své luxusní sídlo za 49,5 milionu dolarů, což je v přepočtu asi miliarda korun.

O všem informoval Wall Street Journal, který upozorňuje, že součástí obřího komplexu je také vlastní vinný sklep, divadlo, posilovna, bazén, dvě vnitřní a jedna venkovní kuchyně nebo malý domek s barem.

Hosté mohou nocovat ve speciálním domku pro hosty, který nabízí dva prostorné apartmány s vlastním obývákem a kuchyní. A nechybí samozřejmě ani putting green nebo hřiště na basketbal.

Zajímavé je, že residence není stará ani čtyři roky. Elin si ji pořídila po rozvodu v roce 2010, když za 12 milionů dolarů koupila pozemek s původní zástavbou, kterou ale zbourala a vše si přebudovala podle sebe.

Fotky residence naleznete zde (Daily Mail).

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení