OBRAZEM: Krásné ženy, děti i legendy bavily Augustu

celá fotogalerie (35) » Allison Stokke

Už tradiční součástí Masters je středeční turnájek na místním devítijamkovém hřišti s krátkými třípary. Kromě hráčů se ho účastní také jejich rodinní příslušníci a také legendy. Tom Watson letos dokonce celý Par 3 Contest vyhrál, vnuk Jacka Nicklause pak trefil eso.

Byl to skutečně legendární flight. Tom Watson, Jack Nicklaus a Gary Player. Jeho hlavní hvězdou byl nakonec Watson, který se skóre -6 celý turnaj vyhrál, ale svých pár minut slávy ukořistil také Nicklaus.

Nikoliv však Jack, ale Gary.

Zlatý medvěd si svého golfového nástupce vzal k bagu a na deváté jamce mu dal do ruky hůl, ať to také zkusí. No, nebudeme vás napínat, spadlo to tam! A byla to pořádná sláva.

Gary Nicklaus však nebyl úspěšným hráčem. První eso dne dal Dylan Frittelli, své hole-in-one pak dal také Tony Finau. Ten ho však oslavoval tak nekontrolovaně, že si u toho vymkl kotník (foto ve fotogalerii).

Nebyli to ale pouze golfisté, kdo ve středu bavil v Augustě přítomné patrony a diváky. Byli to i jejich manželky, přítelkyně, děti a další rodinní příslušníci. Jak si to všichni užívali se můžete podívat v naší fotogalerii.

Fotogalerie z Par 3 Contestu na Masters zde

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení