Auto nabouralo na Masters do autobusu Dalyho, stihl uskočit

John Daly autobus

Hodně nepříjemná událost potkala na letošním Masters Johna Dalyho. Hvězda D+D REAL Czech Masters sice na úvodním majoru roku nestartuje, ale každoročně zde ve svém autobusu prodává vlastní reklamní předměty. Do něho ale v pátek narazilo jiné auto.

Daly si během incidentu poranil pravé koleno, když uskakoval před autem, které nekontrolovaně narazilo do jeho zaparkovaného autobusu. Neznámý řidič nezvládl jízdu po Washington Road a prorazil zábradlí.

Ten se svým autobusem parkuje hned vedle místní restaurace a se svou snoubenkou Annou Cladakis stál poblíž, když tu se na ně vyřítilo auto.

"Narazilo do předku autobusu. John mu uskočil z cesty, ale otočil si koleno," popsala celou situaci Cladakis zámořskému Golf Channelu.

Dalyho prý ihned na místě ošetřili doktoři a má ještě v plánu podstoupit další vyšetření v nemocnici včetně magnetické rezonance, aby měl jistotu, že nedošlo k žádnému dalšímu zranění.

"Nechápu, že nikdo nebyl tím autem trefen. Jedná se o místo, kde lidé hodně sledují okolí. Jel tak 40 mil v hodině, vše se stalo velmi rychle," dodala k nešťastné události Cladakis.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení