Černý Most zahajuje turnajovou sezonu, se 4 sériemi

Black Bridge

Hřiště na pražském Černém Mostě se stalo vyhledávanou osmnáctkou pro golfisty v hlavním městě a jeho okolí. Golfisté nejrůznějšího věku se v Golf Resort Black Bridge navíc mohou během sezony zúčastnit čtyřech sérií. Některé jsou tradiční, jiné na začátku své tradice.

Hřiště, které je domovským mimo jiné pro Kláru Spilkovou, si na zájem golfistů nemůže stěžovat. A to i díky každoročním sériím, které si našly v kalendáři své místo a hráči se na ně vracejí. Letos poprvé pak svou sérii budou mít na "Čerňáku" i ti nejmenší. A o jaké čtyři série se tedy jedná?

Cool Golf Tour

Víkendová série turnajů přes celou sezónu

Letos se bude hrát už 7. ročník této místní hlavní turnajové série. Cool Golf Tour se hraje po celou sezónu střídavě o sobotách a nedělích. Do celkového hodnocení se započítává 6 nejlepších výsledků a série vyvrcholí ve velkém říjnovém finále. První akce je naplánovaná na neděli 15. dubna.

Ladies Days

Čtyři golfové turnaje pouze pro dámy

Ladies Days jsou pohodové dny strávené na golfu s bohatým doprovodným programem a přátelskou atmosférou. Akce pro něžnější pohlaví se na Černém Mostě staly tradicí, znamenající odpočinek a pohodový den pro partičky kamarádek. První turnaj se koná v pátek 20. dubna.

Prague Senior Golf Tour

Turnaje pro muže od 55 a ženy od 50 let

Seniorská túra, kterou na Černém Mostě pořádají ve spolupráci se Mstěticemi, je mezi staršími hráči velmi populární. Není proto divu, že letos proběhne její již čtvrtý ročník. Na hráče čekají příznivé ceny za green fee, zajímavé výhry a možnost využít buggy ke hře s 20% slevou. Startuje se ve středu 18. dubna na Black Bridge.

Mini Myš

Devítijamkové turnájky pro děti do 12 let

V letošním roce se na Černém Mostě poprvé připojili ke mstětické sérii Mini Myš pro děti. Ta běží přes celou sezónu a skládá se celkem z 12 turnajů na 9 jamek. Malí golfisté si zažijí atmosféru opravdového turnaje, který prověří jejich znalosti pravidel, fair play a pohyb na hřišti. Děti mohou získat HCP, popřípadě si ho snížit. Začíná se v neděli 29. dubna.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení