Ochránci zvířat se postavili za ptáka. Více trénuj, vzkázali

Kelly Kraft

Byl to jeden z těch malých celkem vtipných příběhů, který se stane na každém turnaji PGA Tour. Kelly Kraft neprošel v minulém týdnu na RBC Heritage cutem mimo jiné proto, že během druhého kola trefil ptáka za letu a jeho míček skončil ve vodné překážce.

Kraft kvůli tomu zahrál double bogey a cutem neprošel o jedinou ránu. O své smůle si později povzdechl před novináři a následně také na Twitteru.

"Prokletý pták, neměl tam co létat! Prostě další podivný pátek třináctého," napsal už v dobré náladě Kraft na Twitter. Pokud si myslíte, že tím celá událost skončila, pletete se. Ano, ozvali se ochránci zvířat!

Konkrétně PETA, tedy People for the Ethical Treatment of Animals (Lidé pro etické zacházení se zvířaty), vzkázala Kraftovi, že z toho, že neprošel cutem, může vinit pouze sám sebe.

"PETA je ráda, že je pták v pořádku a je nám líto, že Kelly Kraft nepostoupil, to však není chyba toho ptáka. Samozřejmě, že by postoupil, kdyby hrál lépe na ostatních jamkách... Takže trénuj, trénuj, trénuj," řekla Lisa Lange, senior vice president(ka) organizace.

Boží!

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení