Hráči promluvili! Titleist představil nové míče AVX

Titleist AVX

Už to nebudou pouze "provéčka". Společnost Titleist se rozhodla pustit na trh nové golfové míčky té nejvyšší výkonnostní kvality, které budou konkurovat i verzím Pro V1 a Pro V1x. Na jejich testování se podíleli samotní hráči a jejich ohlas přesvědčil firmu k jejich rozvoji.

Možná to ani nevíte, ale prototypů nových míčků jsou mezi všemi společnostmi stovky. Jen nepatrné množství ale projde jak mechanickým, tak hráčským testováním až do fáze, kdy se skutečně začnou prodávat.

Verze AVX to zvládla a míří na trh.

"Hráči promluvili," chlubí se Titleist na svém webu tím, že jejich nové míčky sklidily u hráčů velký úspěch. A v čem jsou jiné oproti verzi Pro V1? Především ve větší měkkosti, kterou doplňuje nižší trajektorie letu.

Míčky, které se chlubí vícevrstvou konstrukcí a jádrem, které díky menší kompresi vyvine větší rychlost, jsou zatím v prodeji pouze ve Státech a to za 47,99 dolarů za tucet, tedy v přepočtu zhruba za tisíc korun. Ve zbytku světa by se měly začít prodávat později v tomto roce.

Hráče mají nalákat především na větší kontrolu kolem greenů, delší životnost a měkčí pocit ze hry.

"AVX vystupoval z řady od začátku. Bylo pro nás důležité nechat hráče rozhodnout o tom, zda má mít tento míček místo v naší nabídce. Výsledek našeho testu byl ohromující. Spousta hráčů na produkt jako AVX dlouho čekala. Náš níže létající, méně rotující a s měkčím pocitem hraný míček té nejvyšší kvality jim pomůže hrát jejich nejlepší golf," věří Michael Mahoney z marketingu Titleistu.

Díky unikátní aerodynamice by měl také míček lépe držet svůj směr a hráči by měli lépe kontrolovat jeho spin. Samozřejmostí je, že bude létat dále, ale nic jiného bychom v reklamních sloganech ani nečekali.

Ať už to bude pravda nebo ne, míčky AVX se tváří jako nový vyzyvatel na poli nejdražších, tedy nejlepších golfových míčků.

A i když se zdá takřka nemožné, aby minimálně ve věhlasu porazily "provéčka", své místo na trhu si určitě najdou. Zkusíte je?

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení