VIDEO: Čejka a Crane "pařili" na odpališti. Na co?

Alex Čejka a Ben Crane

Měla to být novinka, která trochu odlehčí napjatou atmosféru na prvním odpališti. Až Alex Čejka a Ben Crane ale během třetího kola ukázali, jak by se na tzv. walk up songy mělo reagovat. Před svým vstupem do třetí rundy to totiž na úvodním týčku pořádně rozjeli.

PGA Tour se inspirovala u jiných sportů, kde se podobným způsobem snaží pořadatelé dostat do varu jak hráče, tak fanoušky. Každý si tak mohl vybrat píšničku, která dvojici hrála před prvním odpalem. 

Čejka s Cranem zvolili rockovou vypalovačku “Here I Go Again” od Whitesnake a před třetím kolem to na ni pořádně rozjeli. Čejka začal se svým hárem "pogovat" a Crane se ujal mikrofónu, tedy svého driveru.

"Řekl jsem mu, že s jeho vlasy potřebuji, aby se do toho trochu opřel. A jakmile začala hudba hrát, pustil se do toho," smál se ještě dlouho po dohrání kola Crane.

Ten se ujal role zpěváka a za svým parťákem rozhodně nezaostával: "Když jsem zjistil, že se do toho můj hlavní kytarista takto opřel, musel i hlavní zpěvák. Z driveru se tak stal mikrofón."

 

It's going to be a fun day at the @zurich_classic.  #LiveUnderPar

Příspěvek sdílený PGA TOUR (@pgatour),

Podle Čejky bylo všechno spontální, nic si předem nedomlouvali. A tvrdá muzika je podle všeho před třetím kolem Zurich Classic of New Orleans pořádně nakopla. Sobotní fourbally zahráli za 66 ran a před finálovým foursomovým kolem dělí 29. pozici.

Crane navíc přidal ještě jednu reakci na jejich hudební vystoupení.

"Kluk, který držel ceduli, říkal, že to bylo úžasné. Všechny ostatní týmy prý celý den pouze stály. Tak jsem si řekl OK a myslím, že jsme lídři v klubovně," těší Cranea alespoň malé "vítězství".

Hit Here I Go Again od Whitesnake

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení