VIDEO: Thomas pomohl fanouškovi s žádostí o ruku

Justin Thomas

Justin Thomas je na sociálních sítí jeden z nejaktivnějších hráčů na PGA Tour. A tak není překvapení, že kývnul svému fanouškovi na prosbu, kterou mu poslal přes Instagram. Šlo o pomoc s žádostí o ruku přímo na golfovém hřišti.

Golfoví fanoušci Sean Powell a Andrea Cota jsou od středečního pro-amu na Wells Fargo Championship snoubenci. U žádosti o ruku byl osobně přítomný i Justin Thomas, hrál dokonce velmi důležitou roli.

"Říkal jsem si, že to zní jako hodně dobrá věc a bylo by zábavné být její součástí," vyprávěl Thomas. Důležité bylo načasování, a tak se Thomas s Powellem domluvili, že Powell vysloví svou otázku těsně před Thomasovým prvním natýčkováním.

"Pokud by to bylo náhodně někde uprostřed kola, mohly být všude kamery a mohlo to být nápadné nepříjemné. Takto jsme aspoň chvíli měli šanci předstírat, že jsou tam kamery jenom kvůli mně, a jí (snoubence) by to nebylo nápadné," prozradil Thomas záměr.

A tak podle domluvy přistoupil k provazům, za kterými již čekal Powell s nic netušící snoubenkou. Chvíli s ním rozmlouval a pak mu věnoval rukavičku a jí míček, na němž bylo napsáno "Vezmeš si mě?"

To už Powell poklekl a vyslovil otázku nahlas. Následovalo velké překvapení a kladná odpověď. "Jsem opravdu rád, že jsem mu to nepokazil," smál se Thomas.

Podívejte se na celé video.

 

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení