Tiger Woods potvrdil, že bude hrát The Open v Carnoustie

Tiger Woods

Už je to definitivně jasné! Tiger Woods si zahraje i třetí letošní major, svou účast na The Open, které se bude hrát v Carnoustie, potvrdil ve středu před The Players. Pro Woodse se bude jednat o první účast na nejstarším golfovém majoru od roku 2015, kdy neprošel cutem.

Dalo se to čekat, přesto je fajn to mít černé na bílém. Woods nebude od 19. do 22. července v Carnoustie chybět a pokusí se získat svůj čtvrtý džbánek na klaret. Pro tři dosavadní si došel v letech 2000, 2005 a 2006.

V Carnoustie si Woods zahrál v minulosti The Open už dvakrát. V roce 2007, kdy útočil na čistý hattrick a celkově čtvrté vítězství, skončil dělený dvanáctý. O osm let dříve si připsal dělené sedmé místo. Letos se bude jednat o jeho 20. účast na The Open.

Po děleném 32. místě na letošním Masters Tiger uvedl, že bude hrát také letošní US Open v Shinnecock Hills. Jedná se o poslední US Open, na kterém má jistý start. Právě letos mu totiž vyprší desetiletá výjimka pro šampiona amerického majoru.

V tomto týdnu se Woods představí na neoficiálním pátém majoru sezony, kterým je The Players. V úvodních dvou kolech půjde v jednom flightu s Philem Mickelsonem a Rickiem Fowlerem.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení