Mickelson terčem posměchu: Měl jsi zůstat v kanceláři

celá fotogalerie (10) » Phil Mickelson

Ve čtvrtek to nebyl to šťastný den pro Phila Mickelsona. Nejenže zahrál v prvním kole The Players hrozivé skóre +7 a odstřelil se tím z boje o dobré umístění, ale ještě sklidil posměch za své oblečení.

Fanoušci Mickelsona milují a obdivují, ale někteří z nich nepromeškali příležitost se Leftymu pořádně vysmát za jeho bílou košili, která, řekněme si to na rovinu, nevypadá úplně sportovně.

Mickelson v ní vypadá spíš jako zaměstnanec, který si po náročném dni v kanceláři dopřává partičku golfu na místní veřejné devítce než jako jeden z nejlepších golfistů historie, který právě bojuje na velkém turnaji.

"Měl jsi radši zůstat v kanceláři," dozvěděl se od jednoho fanouška. Jiný jeho vzhled zase přirovnával k Jerrymu Seinfeldovi, populárnímu americkému komikovi.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (10)

Podobnou košili, i když s kostičkovaným vzorem, si vzal Mickelson v tréninkovém kole Masters, které šel stejně jako ve čtvrtek s Tigerem Woodsem. Ten si ho za ní dobíral už tehdy. "Říkal jsem mu, že mu k ní chybí už akorát jenom kravata," smál se Woods.

"Byla elastická, parádně mi seděla a myslím, že i vypadala dobře," hájil se Mickelson. Fanoušci si ale myslí něco jiného. Navíc model zvolený pro The Players by se vážně mnohem lépe hodil ke kopírce.

Každopádně košile nakonec posloužila Mickelsonovi jako dobrá kamufláž. Do pozadí odsunula jeho výkon, který mu dává jen pramalou šanci na projití cutem. O víkendu tak aspoň nemusí řešit co na sebe.

Mickelson ale ukázal velkou odvahu, nebo možná tvrdohlavost, když si na sebe stejný model oblékl i ve druhém kole.

VÍCE FOTOGRAFIÍ PHILA MICKELSONA NALEZNETE ZDE

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení