OBRAZEM: Další skvělý turnaj Tigera Woodse

celá fotogalerie (21) » Tiger Woods

Tiger Woods vyslal další vzkaz, že je skutečně zpátky. Po dvou horších turnajích se opět blýskl v minulém týdnu, když skončil dělený jedenáctý na The Players, neoficiálním pátém majoru golfové sezony. Vítězství už nejen podle Woodse doslova buší na dveře.

Když skončil Tiger v únoru dvanáctý na Honda Classic, a poté druhý na Valspar Championship a pátý v Bay Hill na turnaji Arnolda Palmera, golfový svět byl doslova v extázi. Nemluvilo se prakticky o ničem jiném, než o dalším Woodsově vítězství.

Na PGA Tour by bylo jubilejní osmdesáté a Woods na něj čeká už skoro pět let. Jenže euforie trochu opadla na Masters, kde měl být bývalý dlouholetý golfový král jedním z hlavních favoritů. A ideální nebylo jeho vystoupení ani na Wells Fargo Championship.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (21)

Zpátky na koně se však podle všeho dostal znovu v minulém týdnu, kdy si především o víkendu skvěle osedlal hřiště TPC Sawgrass.

Útočil na rekord hřiště, blízko byla další TOP 10. Zpět ale byly hlavně znovu Tigerovy úsměvy, které se prostě neokoukají.

"O víkendu jsem hrál opravdu dobře. Bohužel jsem z toho nevytěžil více. Cítím se dobře prakticky v každém aspektu své hry. Trefoval jsem to opravdu dobře. Cítím, že mám nad míčkem kontrolu," pochvaluje si Woods pro svůj oficiální web.

Jediné, co mu trochu zkazilo náladu, bylo double bogey v závěru kola na ostrovní ikonické sedmnáctce. Trefil vodu. "Foukalo směrem dolů, a pak se vítr bohužel otočil směrem mně do tváře," řekl k nešťastné ráně, které skončila krátká a udělala "žbluňk".

Z bezprostřední blízkosti to sledoval také Jordan Spieth a názor na aktuální stav Tigerovy hry má jasný: "Velmi brzy něco vyhraje. Rozhodně hraje dostatečně dobře na to, aby to dokázal."

Fotky Tigera Woodse z The Players zde

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení