VIDEO: Hrál si na golfového profíka. Dělal rozhovory i selfie

Karl no Golfer

Parádní kousek se podařil během The Players natočit štábu SkratchTV. Ti se rozhodli vyslat mezi lidi na TPC Sawgrass falešného golfového profíka a čekali, co se bude dít. A nejspíše ani oni sami netušili, jak úspěšný jejich figurant mezi nejlepšími golfisty světa bude.

"Ahoj, já jsem Karel. Nejsem golfista PGA Tour, ale dostal jsem oblečení, abych jako jeden z nich vypadal. Pojďme se podívat, kolik selfíček a podpisů udělám," říká hned na začátku videa jeho hlavní hvězda.

Jeho první zářezy na sebe nenechaly dlouho čekat. Karel se podepisoval jak na běžícím pásu a možná stejně často se usmíval do displejů mobilních telefonů, když si s ním golfoví fanoušci chtěli udělat selfie.

K naprosté dokonalosti chybělo snad jen to, aby tu a tam vyzkoušel, jestli by mu některá z fanynek na sebe nedala své číslo...

Tím ale sranda rozhodně neskončila. Karel se několikrát pozdravil se svými "kolegy", kteří ho často sice nepoznávali, jako třeba Billa Haas, ale přesto si s ním dali populární "pěstičku".

Vrcholem však bylo, když byl požádán o televizní rozhovor. Jeho odpověď "Ne," na otázku, zda je připravený na své první The Players, je prostě geniální. "A kdo vy jste?" ukončuje vše otázka jedné ze starších fanynek, která se jako jedna z mála nenechala nachytat.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení