OBRAZEM: Kdo je ta sexy kráska po boku vítěze The Players?

celá fotogalerie (20) » Dowd Simpson

Webb Simpson minulý týden v TPC Sawgrass nezapůsobil pouze svou skvělou hrou, díky které si došel pro vítězství na The Players, ale opět také svou půvabnou manželkou Dowd. Ta ho doprovázela na hřišti během jednotlivých kol a nechyběla ani u focení s trofejí.

Jejich příběh je jak z filmu. Potkali se na vysoké škole ve Wake Forest, ale nebylo to jen tak. Na jedné párty totiž přišel Webbův otec Sam za Dowd a nabídl jí 100 dolarů, pokud by si vyrazila s jeho synem na rande.

"Pokud je tak roztomilý, jako vy, půjdu zadarmo," zareagovala tehdy.

Ten večer se ještě nepotkali, ale po Vánocích v roce 2004 už na první rande došlo. Webb byl tehdy na škole nováček, Dowd ve druhém ročníku. A nezapomnělo se ani na zmíněných 100 dolarů, za které si později dopřáli steakovou večeři v Ryan's, oblíbené restauraci mladého páru.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (20)

"Chodili jsme pak spolu celou dobu na vysoké ve Wake Forest, poté jsme se ale na rok rozešli, což nám hodně pomohlo," zavzpomínala Dowd pro Golf.com. "Během té doby jsme spolu vůbec nepromluvili. Pak jsme se ale dali znovu dohromady, o pět měsíců později jsme se zasnoubili a za dalších pět měsíců vzali," dodala.

Dnes spolu mají čtyři děti – tři dcerky Mercy, Willow a Wyndham a syna Jamese. Především u jména Wyndham se pak golfové fanoušci asi zarazí.

"Seděli jsme před Augustou s rodinným přítelem Bobbym a mluvili o dětských jménech. Říkali jsme si, že pokud vyhraje Masters, pojmenujeme ji Augusta. Pak jsme ale neprošli cutem a Augusta tak byla rychle vyškrtnuta. Bobby se ale zeptal, proč ne Wyndham? A já i Webb jsme se do toho jména zamilovali," přiznala Dowd pro zámořský Golf Channel s odkazem na turnaj Wyndham Championship, kde si Webb připsal v roce 2011 první vítězství na PGA Tour v kariéře.

Na páté, které přišlo v minulém týdnu na The Players přesně na Den matek, si všichni museli počkat skoro pět let. Už se z něho však bohužel nemohl těšit Sam Simpson, zemřel loni v listopadu po boji se zákeřnou Lewy body demencí.

Už navždy ale bude právě on základním kamenem šťastného manželství Webba a Dowd Simpsonových. "Jak sladké a výjimečné to je. Můj táta mi vybral moji ženu," řekl jednou v minulosti s úsměvem na tváři Webb.

Fotky Dowd Simpson naleznete zde

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení