Žena golfisty z PGA Tour skončila za mřížemi za domácí násilí

Krista Glover

Na sobotu z letošního The Players bude chtít Lucas Glover rychle zapomenout. Nejen že neprošel druhým cutem a neprobojoval se do finálového kola, ale ještě musel v noci řešit další nepříjemnost. Za mřížemi kvůli domácímu násilí totiž skončila jeho žena Krista.

Ta měla podle všeho na floridské Ponte Vedra Beach po celý den popíjet alkohol a večer vyčíst svému muži, že kvůli špatné hře neprošel do finálového kola. Do hádky se poté přidala Lucasova matka Hershey Hendley, kterou Krista dokonce napadla. Nejprve slovně a poté i "ručně".

Podle St. Johns County Sheriff's Office strávila Krista za napadení Hershey noc v místním vězení, které opustila v neděli na kauci 2500 dolarů. Sám Lucas Glover se později k celé záležitosti vyjádřil na Twitteru.

"Má žena a matka byly zapleteny do hádky, ke které byla zavolána policie. Všichni jsou v pohodě. I když byla Krista bohužel obviněna, jsme rádi, že náš soudní systém je schopný řešit to, co se skutečně stalo a Krista bude v této čistě soukromě záležitosti očištěna. Děkujeme, že respektujete naše soukromí," vzkázal trojnásobný šampion zámořského okruhu.

Podle policejního záznamu Krista Glover slovně napadla Hershey Hendley, které také způsobila několik škrábanců. Následně se při zatčení vzpouzela dorazivší hlídce a nechtěla nastoupit do policejního vozu.

"Byli jsme na celou situaci upozorněni a sám Lucas nás informoval ve svém prohlášení, které bylo později umístěno na Twitter. Samozřejmě, že pokud to bude Lucas a jeho rodina potřebovat, nabídneme jim pomoc. Zároveň ale respektujeme jejich žádost o soukromí," vyjádřilo se k nepříjemnému incidentu také vedení PGA Tour.

Policejní hlášení

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení