Na Konopišti se představí 25 Češek, Spilková bude chybět

Konopiště Radecký

Celkem 25 českých golfistek si zahraje v příštím týdnu turnaj série LET Access na Konopišti. K sedmnácti již dříve oznámeným jménům přibylo po pátečním uzavření přihlášek dalších osm.

Turnaj již druhým rokem pořádá Česká golfové federace, která díky tomu může posílat nejlepší české amatérské hráčky po ostatních turnajích LETAS v Evropě. V tomto týdnu si tak zahraje Jana Melichová akci ve Finsku, kterou doplní profesionálky Lucie Hinnerová a Kateřina Krásová.

Všechny tři se pak samozřejmě představí i v příštím týdnu na AXA Czech Ladies Challenge. Hrát se bude od čtvrtka do soboty na hřišti Radecký, do boje vyrazí pět českých profesionálek a dvacet amatérek.

Letos si zatím nejlepší výsledek na LETAS připsala Melichová, která obsadila ve Francii skvělou pátou příčku. Na elitní desítku pak ve Švýcarsku útočila Patricie Macková, která skončila dělená jedenáctá.

Domácího turnaje druhé evropské ligy se nezúčastní dvě momentálně nejlepší české profesionálky Klára Spilková a Karolína Vlčková.

Spilková se sice vrací po sérii zámořských turnajů domů, ale nyní bude odpočívat a hlavně se připravovat na další major KPMG Women´s PGA Championship. Karolína Vlčková pak pokračuje na Symetra Tour.

Seznam českých hráček pro turnaj LETAS na Konopišti

Profesionálky: Šideri Váňová, Lucie Hinnerová, Eva Koželuhová, Michaela Valášková, Kateřina Krásová.

Amatérky: Sára Kousková, Kateřina Vlašínová, Hana Ryšková, Jana Melichová, Gabriela Roberta Vítů, Patricie Macková, Sarah Hricíková, Tereza Koželuhová, Tereza Melecká, Marie Luňáčková, Františka Luňáčková, Agáta Vahalová, Kristýna Abrahámová, Tereza Chlostová, Karolína Krásová, Magdaléna Červinková, Lucie Harcubová, Kateřina Dolečková, Michaela Fabiánková, Tereza Sasýnová.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení