Golfová krádež! Váňové ukradli hole ze zamčené garáže

Šideri Váňová

Velkou nepříjemnost musí řešit česká profesionálka Šideri Váňová. Ve středu totiž přišla prakticky o své veškeré golfové vybavení. Nejen hole, ale třeba i obrandované oblečení jí bylo odcizeno ve středu, když se lupiči vloupali do její garáže a auta.

Hráčka Ladies European Tour vše odhalila ve čtvrtek na Facebooku. "Přátelé, náhody se dějí, proto pomocí sociálních sítí zkouším. Včera mi bylo odcizeno z mojí uzamčené garáže a uzamčeného auta komplet golfové vybavení," prozradila Váňová.

Nyní doufá, že i díky virálnímu rozšíření zprávy se třeba její hole a další golfové vybavení podaří najít a vrátit zpět. U samotného bagu by to přitom nemuselo být tak těžké, je na něm vyšito jméno golfistky a logo české PGA.

Co se týče holí, tak až na putter TaylorMade se jedná o značku Srixon. Vodítkem mohou být i různě barevné gripy Golf Pride.

"Kdybyste je někde spatřili, dejte prosím vědět (odměna je jasná!). Díky všem," zakončila svůj vzkaz a prosbu v jednom.

Váňová přišla také o osobní věci, které v autě měla. Třeba o cestovní pas. To pro ni sice není aktuálně největší problém, protože v příštím týdnu hraje domácí turnaj LETAS na Konopišti, ale otázkou je, s jakými holemi ho bude hrát.

Vše je pro ni o to horší, že v posledních týdnech nabrala po špatném vstupu do sezony formu. V dubnu si v Maroku připsala svůj vůbec první cut na Ladies European Tour v kariéře a v minulém týdnu přidala na francouzském Jabra Ladies Open další, když obsadila dělenou 26. příčku.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení