OBRAZEM: Změny na Čerňáku – bunkery, green i nová střecha

celá fotogalerie (10) » Černý Most

V Golf Resortu Black Bridge na pražském Černém Mostě, tedy golfově lidově na Čerňáku, si před touto sezonou připravili pro hráče tři zásadní změny. Dvě na hřišti, jednu v zázemí. My jsme se na ně vyrazili podívat a zjistit, co nového vás tedy na populární osmnáctce čeká.

První změna, které si všimne každý zodpovědný golfista, je zastřešené horní patro místního drivingu. I v horším počasí tak lze nyní trénovat nebo se rozehrávat před hrou na více rohožkách, které jsou pod střechou.

Hráče ale určitě mnohem více zajímá, jaké novinky si pro nás na Čerňáku připravili na hřišti. Jsou dvě zásadní, musíte si na ně však počkat až do závěru svého kola. Nacházejí se totiž až v druhé polovině druhé devítky.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (10)

Tou první je nově vymodelovaný green ostrovní patnácté jamky. Ten je nyní pro golfisty mnohem přívjetivější. Rozumějte rovnější.

"Patnáctka je krátký třípar s ostrovním greenem. Míček měl po dopadu na green často tendence skutálet se do vody. Tomu jsme se snažili zabránit, a proto jsme green přemodelovali," prozradila nám Taťána Belšánová, marketingová manažerka resortu, hlavní důvod zásahu do tohoto jamkoviště.

Další novinky si pozorní hráči, popřípadě ti méně přesní co se hry týče, všimnou na pětiparu 17. jamky, kde přibyly tři bunkery po pravé straně.

"V místech, kde jsme vybudovali tři nové bunkery, byl dříve rough a hráči se trápili dlouhým hledáním svých míčů. Cílem tedy bylo, aby bunkery zachytily tyto nepřesné rány. A jak se již ukázalo, přispělo to k lepší plynulosti hry na hřišti," dodala Belšánová ke druhé změně.

Fotogalerie změn na hřišti na Černém Mostě zde

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení