Tipněte, jak dopadne US Open, a vyhrajte pivo na sezonu

Pilsner Urquell soutěž 2018

Druhý letošní major turnaj je zde a s ním i naše soutěž s Pilsner Urquell, se kterou jste se zatím mohli setkat výhradně v rámci nejlepších domácích turnajů. Od této sezony ale přidáváme více kol a zařazujeme do tipovačky o pivo na sezonu i největší světové turnaje.

A tak si s námi můžete zasoutěžit také během US Open, které se letos hraje v Shinnecock Hills. Zajímají nás přitom dvě čísla, která budou v tomto týdnu hodně sledovaná.

Tím prvním a hlavním je vítězné skóre, které bude stačit na možná nejtěžším turnaji roku na vítězství. Jako doplňující tip v případě vícera správných odpovědí nám napište, na jakém místě skončí Tiger Woods. 

Pokud by i zde nastala shoda, bude výherní tip ten, který nám na naši adresu soutez@golfextra.cz přijde dříve.

A o co hrajeme? Na zajímavé ceny se může těšit hned pětice z vás. Pro vítěze je připraveno pivo Pilsner Urquell na celou sezonu zdarma!

Tipéři na druhém a třetím místě od nás obdrží kartón, tedy 24 půllitrových plechovek Pilsner Urquell, a na soutěžící, kteří skončí na čtvrtém a pátém místě, čekají pětilitrové soudky od partnera soutěže.

Co nesmí ve vašem soutěžním mailu chybět?

  1. Tip, jaké bude vítězné skóre na golfovém US Open 2018
  2. Tip, na kolikátém místě skončí Tiger Woods, případně že nedá cut

Kam posílat: soutez@golfextra.cz
Uzávěrka soutěže: 14. června ve 12:00
Vyhlášení: v pondělí po skončení turnaje

Účastí v soutěži souhlasíte s tím, že v případě výhry jedné z cen může být zveřejněno vaše jméno v rámci vyhlášení výsledků soutěže na tomto webu.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení