Mezi favority US Open patří i Woods. Tím největším je DJ

Dustin Johnson

Po svém dominantním nedělním vítězství na FedEx St. Jude Classic a návratu na post světové jedničky považují sázkové kanceláře Dustina Johnsona za hlavního favorita US Open. Mezi dalšími favority na vítězství řadí i Tigera Woodse s pátým nejlepším kurzem.

V poslední úpravě kurzů sázkové kanceláře Westgate Las Vegas SuperBook dali její bookmakeři nejnižší kurz staronové světové jedničce Johnsonovi, která svůj jediný major získal před dvěma lety právě na US Open.

Na Johnsona se dá vsadil v kurzu 8:1. Ještě před svým nedělním vítězstvím v Memphisu o šest ran byl spolufavoritem US Open v kurzu 12:1 společně s Rory McIlroyem. Jeho šance ale poklesly, zatímco Johnsonovy vystřelily nahoru. Tedy podle bookmakerů.

McIlroye nyní nalezneme v pořadí kurzů na druhém místě (14:1) společně s Rickie Fowlerem, Justinem Rosem a Justinem Thomasem.

Na samostatném třetím místě vypsala lasvegaská sázkovka kurz na lepšícího se Jasona Daye, na kterého se dá vsadit v poměru 16:1. Jordan Spieth má u svého jména vypsaný kurz 18:1.

A pak už následuje Tiger Woods, který má společně se Španělem Jonem Rahmem vypsaný kurz 20:1. Obhájce vítězství Brooks Koepka je těsně za nimi společně s Philem Mickelsonem, který v Shinnecock Hills útočí na zisk kariérního grandslamu, s kurzem 25:1.

Kurz 30:1 je vypsán na pět hráčů. Je mezi nimi i jediný letošní major šampion Patrick Reed, který triumfoval na Masters. Společně s ním mají podle Westgate stejné šance Hideki Matsuyama, Henrik Stenson, Tommy Fleetwood a Brendan Grace.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení