Vlčková na Symetře dělená sedmnáctá, vyhrála krásná Číňanka

Muni He

Desátý turnaj na Symetra Tour, desátý cut. A druhé nejlepší celkové umístění v sezoně! Karolína Vlčková za sebou má ve své nováčkovské sezoně další skvělý turnaj a nyní si dá týden volno. Z vítězství se na Prasco Charity Championship raduje čínská kráska Muni He.

Vlčková to měla v Ohiu parádně rozehrané a po prvním kole za mínus tři byla v TOP 10 na děleném devátém místě. V dalších dvou kolech už se ale vždy dostala pod par jen o ránu a z elitní desítky nakonec o ránu vypadla.

V neděli to přitom měla rozehrané na lepší výsledek. Svou úvodní devítku totiž orámovala berdíkem na jedničce a dokonce eaglem na devítce. Byla tak v tu chvíli tři rány pod parem, díky čemuž se vrátila do TOP 10.

Jenže pak přišlo double bogey na dvanáctce, které českou profesionálku přibrzdilo. V závěru si sice ještě jednou polepšila o ránu díky birdie na 16, hned na další jamce ale zahrála bogey a skóre 71 ran (-1) bylo na světě.

Vlčková se tak musela spokojit s dělenou 17. příčkou, za kterou si připsala 1340 dolarů. V pořadí Volvik Race for the Card je s celkovým ziskem 13 245 dolarů na 34. příčce, karta na LPGA čeká na nejlepší desítku. Na tu ztrácí Vlčková přes jedenáct a půl tisíce dolarů.

Z vítězství se v Cincinnati radovala Číňanka Muni He, která se skóre -15 vyhrála o čtyři rány před Beccou Huffer. A mohla slavit se svými 142 000 fanoušky na Instagramu, které krásnou golfistu na sociální síti sledují.

Konečné pořadí turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení