Souboj Woodse a Mickelsona o 10 milionů dolarů je stále ve hře

Tiger Woods a Phil Mickelson

Původně se spekulovalo o tom, že by se měla golfová bitva Tigera Woodse s Philem Mickelsonem o 10 milionů dolarů uskutečnit v tomto týdnu v Las Vegas, ale nakonec z ní sešlo. Z čeho však nesešlo jsou plány, podle kterých by se měl souboj legend uskutečnit.

Po úspěšném návratu Woodse ke golfu už několikrát došlo na jeho setkání s Mickelsonem na hřišti. Nikdy ale nešlo pouze o jejich přímý souboj o vítězství. Zatím se potkali jen v tréninkovém kole na Masters a během úvodních dvou rund The Players. To by se ale brzy mohlo změnit.

Stále se totiž řeší jejich souboj tváří v tvář, ve kterém by mělo jít o 10 milionů dolarů s tím, že vítěz bere vše. Celá událost by se samozřejmě uskutečnila před televizními kamerami, aby o ni nikdo nepřišel.

Původní datum očekávaného souboje amerických golfových legend bylo nastaveno na 3. července, kdy se měl Woods s Mickelsonem utkat na lasvegaském hřišti Shadow Creek, z toho však sešlo.

"Pracujeme na jiném termínu. Myslel jsem si, že to bude toho třetího, ale to už nebude," řekl Lefty v rozhovoru pro Golf.com.

I on si je přitom vědom, že golfová bitva na 18 jamek o takovou sumu by byla nezvyklá i pro ně: "Je to až absurdní suma peněz. Nehledě na to, kolik peněz už máte, tak tento obnos by nás oba dostal z komfortní zóny."

Nezbývá se než těšit, že to skutečně dopadne. Kdo bude váš favorit?

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení