Reed nabádá: Mickelson a Woods by měli hrát o své peníze

Patrick Reed

Jak ještě více vyšperkovat velmi očekávaný duel Tigera Woodse a Phila Mickelsona, ve kterém má jít o 10 milionů dolarů? Patrick Reed nyní přišel s několika tipy, když ten nejzásadnější je hodně odvážný - obě golfové americké legendy by do banku měly dát svoje peníze.

O možném souboji Woods vs. Mickelson se toho přitom zatím příliš neví. Snad jen to, že by se mohl uskutečnit a že by v něm mělo jít o 10 milionů dolarů, které by bral pouze vítěz.

Prvním termínem měl být 3. červenec, ale z toho už sešlo.

"Pracujeme na jiném termínu. Myslel jsem si, že to bude toho třetího, ale to už nebude," řekl nedávno Mickelson a vyjádřil se i k případnému prize money: "Je to až absurdní suma peněz. Nehledě na to, kolik peněz už máte, tak tento obnos by nás oba dostal z komfortní zóny."

Před Scottish Open se novináři na tento duel zeptali také letošního vítěze Masters Patricka Reeda, který přiznal, že by ho rád viděl, ale s trochu jinými podmínkami, než o kterých se mluví.

"Zaplatil bych za sledování toho duelu o trochu více, kdyby hráli o své vlastní peníze. To by bylo teprve zajímavé. Pokud by šlo o jejich peníze, tak si myslím, že by to bylo ještě zajímavější, protože by kluci dřeli ještě víc," myslí si (ne)populární Američan.

Proč? "Byl bych na to zvědavý, protože cítím, že pokud by šlo o jeden zápas na 18 jamek a nešlo by o jejich peníze, byla by to pouze exhibice."

Reed ale přichází i s dalšími nápady, jak jejich souboj ozvláštnit.

"Myslím, že by bylo husté, kdyby to bylo v noci a na tři kola. Nejprve se starým vybavením, poté s jejich normálními věcmi a jedno kolo v noci. Byla by to zábava," myslí si Reed, který je v tomto týdnu jednou z hvězd Scottish Open v Gullane, které startuje už ve čtvrtek.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení